Sizden Gelenler

Sizlerden gelen değerli yorum ve görüşleri aşağıda bulabilirsiniz;


Çok kıymetli Hakan hocam ile 2007 yılında tanıştım. Her gün dua ettiğim insan. Abi şefkati ile yaklaşan tanıdığım tek doktor. Dizi’mden ameliyat etti. Takip etti. Sabret’ti. Ve sonunda sağlığıma kavuştum. İyi ki varsın sayın hocam Allah razı olsun senden.

Ö.E.

Ö.E.

Dr. Mehmet Hakan Özsoy Hocam’ın mesleki bilgi ve tecrübesinden, tedavi sürecimi bana çok iyi anlatıp beni rahatlatmasından ve bir doktor olarak bana sabırlı ve anlayışlı yaklaşımından o kadar memnun kaldım ki ne kadar teşekkür etsem az kalır. İyi ki böylesine Değerli ve Mesleğinde Başarılı Hoca’larımız Memorial Ankara Hastane’sinde sevgiyle hizmet vermekteler biz danışanlara.

---

---

Dr. Hakan Özsoy, 93 yasındaki anneme kalca kirigindan sonra protez takti. 10 ay icinde annem eski sagligina kavustu. 13 ay sonra da son kontroluna goturdum. Dr. Hakan Özsoy bütün bu süre boyunca hastasını sürekli takibetti ve gerektiğinde gereken müdahaleleri hemen yaptı. Olağan üstü ilgisi ve çabası için kendisine teşekkür ederim.

A.S.

A.S.

Babamın tedavisi bitti, taburcu olduk. Doktorumuz Mehmet Hakan Özsoy’a teşekkürler. Hastamızın sağlık durumu çok şükür iyi. Hastamızın ayağını geçen sene kesilmekten kurtaran hocamıza teşekkürler.

Fazil Karaküp

Fazil Karaküp

2 yıl önce yere düşerek dizimi çarpmam sonucunda diz kapağımda ciddi hasar oluşmuştu. 6 ay sonra yürümekte zorluk çekmeye başlamıştım gittiğim bir çok doktor ameliyat olmam gerektiğini söyledi. Hakan hocam sayesinde ameliyat olmadan prp tedavisi ile sağlığıma kavuştum. Bastonumla yürürken şimdi ip atlıyorum 10km yürüyorum. Hakan hocama sonsuz teşekkür ederim. Saygılarımla.

Songül Erkmen

Songül Erkmen

Hocam Allah razı olsun 2012 de eşimin ameliyatını gerçekleştirmiştiniz menüsküs yırtılması ve çapraz diz bağın kadavradan nakil etmiştiniz Ankara hastanesinde sizi her daim hayırlarla: yadedip dualarda bulunuyoruz. Saygılarımla.

Faik Kafalı

Faik Kafalı

Kıymetli ve benim için çok değerli olan hocam siz Ankara eğitim ve araştırmada çok farklıydınız. Hastalara yaklaşımınızı kısaca şöyle tanımlayım bir hasta olarak ilginiz sevecenliğiniz zaten hastayı motive ediyor. Tüm hastanelerin sizin gibi hekimlere çok ihtiyacı var. Ne mutlu Memorial hastanesine.

Yüksek Yavuz

Yüksek Yavuz

Kendisi 4 yıl önce oğlumu tedavi etmişti. Hakan bey insani değerleri yüksek mesleğinde uzman bir doktor. Onun için her hastası özeldir. Bir ay kadar hastanede yattık hiç kimseye farklı davrandığını görmedim. Özellikle çocuklara olan yakınlığını çok takdir ediyorum. Başarılarının devamını dilerim.

Furkan Yılmaz

Furkan Yılmaz

Saygı değer hocam ben Kastamonu Tosyadan Ali Şimşek 2009 da Ankarada ulucanlarda sinovit vinlonnödör pigmente teşhisi ile bir haftada biri kapalı diğeri açık iki sefer operasyon geçirdim akabinde atom verdiniz şikayetlerim geçti sizlere teşekkür ederim başarılar dilerim.

Ali Şimşek

Ali Şimşek

Hakan hocamız öncelikle insancıl ve yumuşak yüzlü bir insandır, hastalara davranışı ve kişiliğiyle sevecen cana yakın ve güven veren bir kişiliği yanında hastalarını iyileşinceye kadar takibi dikkat çeken özelliklerinden mükemmel bir insan ilgi ve alakasın dan dolayı çok teşekkür ediyorum.

Hasan Hüseyin Onay

Hasan Hüseyin Onay

Yorumunuz Gönderin!


    Doktora Sorun!
    Call Now Button